ФК “Калуш” – “Нафтовик” 0:0 (0:0)

ФК “Калуш” – “Нафтовик” 0:0 (0:0)

24 березня, ст. с. Вістова, похмуро, +3, 50 глядачів.

На відміну від попередніх матчів турніру, коли поле в Вістовій було в доволі пристойному стані, після дощу та мокрого снігу в понеділок – воно перетворилося на болото. Щодо самої гри, то тут можна константувати той факт, що перевага “Нафтовика” була дуже відчутною, в деякі моменти матчу – навіть тотальною, але матеріалізувати свою перевагу долинянам так і не вдалось. Шкода, що не перемогти свого одвічного сусіда-конкурента.. До речі, перемога з різницею в два м’ячі, як виявилося згодом, виводила “Нафтовик” до пів-фіналу турніру. А так – почесне друге місце (1 перемога, 1 нічия, 1 поразка) з від’ємною різницею м’ячів: 4 – 6.

По підсумках цього матчу віддалено можна вже говорити про основу команди.

Одже місце в воротах – це найпроблемніша позиція в “Нафтовику”. Два воротарі, вихованці “Нафтовика” Іван Локатир та Святослав Димид виступатимуть за першолігове “Прикарпаття”. На сьогодні першим номером команди є Олег Дутчак, 1982 р.н., який впевнено відстояв другий тайм з СДЮШОР та матч з ФК “Калуш”. Олег на початку 2000-х був дублером Локатира в другій лізі, а також незмінний основний воротар районного чемпіона ФК “Оболоня”. Можливо на позицію воротаря ьуде запрошено “варяга”, тобто не долинянина.

На позиції заднього захисника виступатиме Роман Гошовський. Роман ветеран та легенда долинського футболу, також виконуватиме функції граючого тренера.

На позиції переднього захисника основним буде Руслан Кузьо, племінник кращого бомбардира “Нафтовика” в другій лізі Андрія Кузя. Молодий, крім юнацьких змагань та участі в районній першості ніде серйозно не грав.

На позицію лівого захисника є кілька рівноцінних кандидатур Ігор Стефанишин, Сергій Вецко, Дмитро Гайнюк. Перший – з багаторічним досвідом виступів в другій лізі та за болехівські “Карпати”. Два інші – молоді та перспективні.

З позицією правого захисника є певні проблеми. Справа гратиме молодий Ярослав Довганич, який хоч і був колись в друголіговій заявці “Нафтовика” та не мав виступів на серйозному рівні. Грав в команді села Белеїв на першість району. Також є Андрій Мацевич, грав в другій лізі, хоча не надто успішно. можливо і посильніший буде за Ярослава.

З середньою лінією в “Нафтовика” все добре. Опорного півзахисника гратиме Андрій Громоляк. Андрій для долинян, це щось типу як Тимощук для колишнього “Шахтаря” чи теперішнього “Зеніта”. Має досвід гри в другій лізі за “Нафтовик”, грав по квоті U-17.

Правого півзахисника гратиме Олег Шатковський, провів в “Нафтовику” 5-6 сезонів. Лівого півзахисника – Руслан Сайчишин, минулого сезону виступав за ФК “Тужилів”.

Під нападаючими – ще один ветеран “Нафтовика” Микола Копистянський, який пограв на дуже високому рівні, зокрема 10 матчів в Кубку УЕФА.

В нападі зіграють Андрій Рінило та Олег Петрушка. Андрій технічний футболіст, завжди вважався в друголіговому “Нафтовику” перспективним. Олег – без особливого досвіду, грав тільки за команду Великої Турі в першості району, але настирливий та працьовитий.

Крім того команду зможуть суттєво підсилити Олександр Рошко – може зіграти як заднього захисника, так і переднього захисника, а також опорного хава; Григорій Яворський – лівий хав, виступав в третій австрійській бундеслізі.

Ну от це ті гравці, які складатимуть кістяк команди.

Залишити відгук