ФК «Нафтовик» (Долина). Погляд в майбутнє

17/10/2013

Розділ(и) Новини,

Відгуків немає

 

Футбольна команда «Нафтовик» – це спортивна гордість Долинщини та Прикарпаття. На превеликий жаль, після того як команда в сезоні 2007/2008 припинила виступи в професійному футболі, вона так і не може знайти своєї гри. Причин можна називати багато, проте головна з них лежить на поверхні – фінансування, яке є явно не достатнім навіть за мірками обласного аматорського чемпіонату.

Сезон 2013 року для «Нафтовика» розпочинався оптимістично. Районі чиновники обіцяли нарешті повернутись обличчям до команди. «Нафтовик» переконливо розпочав Чемпіонат області, після стартових турів команда йшла в групі лідерів, впевнено долала своїх суперників в обласному Кубку… Але обіцянки чиновників так і залишились обіцянками.  

Сьогодні, до завершення Чемпіонату області залишилось два тури, команда займає 8-му сходинку в турнірній таблиці і знаходиться на відстані  в три очки від зони вильоту. Навіть зазнавши поразок в двох заключних матчах «Нафтовик» все ж має шанси залишитись в групі сильніших, адже в конкурентів по боротьбі за виживання значно складніший календар.

Проте, до написання цієї замітки мене змусила зовсім не турнірне становище «Нафтовика», а чутки які поширюються серед долинських вболівальників та в середині команди. За однією з таких «качок» в сезоні 2014 року ФК «Нафтовик» припинить своє існування. Формальною причиною цього має стати начебто реконструкція стадіону «Нафтовик», від якого НГВУ «Долинанафтогаз», що належить «Укрнафті», як колись писав класик: «… мов Пилат вмиває руки».

Як то воно буде покаже час. Проте, як вболівальник «Нафтовика» з майже 20-ти річним стажем, я сподіваюсь що районним чиновникам все ж вистачить глузду не знищувати команду з 58-річною історією. Хай живе «Нафтовик»!

 

Михайло Кепещук

Залишити відгук