“Газовик” (Богородчани) – “Нафтовик” 3:1 (1:0)

“Газовик” (Богородчани) – “Нафтовик” 3:1 (1:0)

26 березня, ст. с. Старі Богородчани, ясно, +5, 50 глядачів.

“Нафтовик” провів черговий свій товариський матч на турнірі пам’яті М. Думанського. В матчі за 5-те місце наші хлопці поступились богородчанському “Газовику”. Звісно, що результат матчу принципового значення не має, а так як це була остання гра перед стартом в першості області – тренери Степан Штень та Роман Оліяр вирішили трохи поексперементувати.

В воротах в цьому матчі стояв 16-річний Микола Трач. Як на свій юнацький вік, відстояв нормально, хоча другий та третій голи пропускати було не обов’язково. В кількох моментах виручив.

Лінія захисту виглядала доволі звично: заднього захисника грав Гошовський, переднього – Кузьо, правого – Довганич, лівого захисника в першому таймі – Гайнюк, в другому – Вецко.

Лінія півзахисту була такою: опорного хава, звично для себе грав Громоляк. А от в решті ланок були зміни. Шатковський з правого флангу був переміщений в центр і грав під нападаючими. На позиції лівого хава грав Стефанишин, а правого хава – дебютував в сезоні Роман Лопух. Не надто впенено відіграв Роман і в перерві був замінений.

В атаці був вже звичний Петрушка, а допомагав йому ще один юніор Сергій Халацький.

Щодо самої гри, то “Нафтовик” побудував свою гру від захисту, намагаючись злапати господарів на контратаках. Створили кілька сприятливих нагод, в одному з епізодів арбітр мав ставити пенальті. Гол пропустили досить не логічний.

В другому таймі зрівняли рахунок після дуже симпатичної контратаки, яку з лівого флангу в ближній кут воріт вдало завершив Андрій Громоляк. “Газовиків” такий перебіг подій не знітив і вони доволі швидко забили ще два м’ячі. До кінця матчу рахунок міг змінитись в обидва боки, але впевнено відстояли воротарі.

Залишити відгук