Надія вмирає останньою

 За ініціативи футбольних вболівальників «БойкиUltras» 17-го лютого на стадіоні «Нафтовик» відбулась організаційна нарада, на якій обговорювали ситуацію, що склалася з футбольним клубом «Нафтовик».

На нараді були присутні: перший заступник голови районної ради Микола Гуцуляк, голова районної федерації футболу Богдан Зелінський, президент та головний тренер «Нафтовика» Степан Штень, Голова РЦ «Спорт для всіх» Мирон Білянський, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту при районному відділі освіти та гравець «Нафтовика» Святослав Димид, тренер юнацького складу Микола Василів, футбольні вболівальники.

Першим мав слово голова районної федерації футболу Богдан Зелінський. З його слів стало зрозуміло, що в минулому сезоні тільки 30% тих, хто обіцяв допомагати команді, надав реальну допомогу. Тому цього року команду на таких самих «голих обіцянках» не доцільно виставляти на область. Потрібно витримати річну паузу – знятись з змагань. Також він висловив сподівання, що чемпіон Долинського району ФК «Долина» виступатиме в групі «Б» першості області.

Заступник голови районної ради Микола Гуцуляк розповів, що в районному бюджеті відсутні кошти на «Нафтовик». До того ж, навіть за теоретичної можливості знайти кошти в бюджеті, депутатський склад районної ради за це питання не проголосує. Пообіцяв повернути гравцям минулорічний борг, який складає 14 тис. грн. Також пообіцяв допомогти видати футбольний довідник долинського футболу до 60-річчя «Нафтовика».

Президент та головний тренер «Нафтовика» Степан Штень в таких умовах також не бачить виходу з ситуації і підтримує припинення участі в чемпіонаті області.

Директор центру «Спорт для всіх» повідомив, що «Нафтовик» може розраховувати максимум на 70 тис. грн. в цьому сезоні.

Святослав Димид розповів про настрої серед гравців команди, більшість з яких не будуть грати на минулорічних умовах, коли перед гравцями не виконуються навіть мінімальні зобов’язання. Провідні гравці отримали запрошення від інших команд області.

Також на нараді багато говорилося про стадіон, дитячі майданчики, тренувальні поля, майбутню стратегію розвитку команди.

Пропозиція вболівальників – зберегти клуб будь-якою ціною вже цього сезону. Хай би ця команда була на мінімальному утриманні і складалась з кращих гравців районного чемпіонату та юнаків – підтримки в футбольних функціонерів та владних чиновників не знайшла. Основний аргумент – це буде минулорічний «Угринів №2», який програватиме всі свої матчі.

Незважаючи на такі песимістичні настрої, вболівальники домовилися про скликання ще однієї наради за участю федерації футболу, влади, керівників найбільших підприємств та місцевих бізнесменів. Дана нарада повинна відбутись на наступному тижні.

А тим часом, найближчого четверга, 20 лютого о 10:00 відбудеться сесія Долинської районної ради, на яку вболівальники «БойкиUltras» запрошують прийти всіх, кому не байдужа доля долинського футболу.

«БойкиUltras»

Залишити відгук