“Нафтовик” – ФК “Тужилів” (Калушський р-н.) 1:4 (0:0)

“Нафтовик” – ФК “Тужилів” – 1:4

21 березня. Стадіон с. Вістова, 50 глядачів.

Голи: Рошко 87 – Яців 52, 60, Сас 80, Христонько 88.

При виїзді з Долини, на т.зв. Раківській горі, в клубному автобусі “Нафтовика” вщент розбилося праве лобове скло. Само по собі, без будь-якої сторонньої “допомоги”. Слава Богу, після такої неприємності, ніхто не постраждав. В смт. Брошнів купили клійонку і тимчасово вікно прикрили…

Перед матчем в стані “Нафтовика” відчувались “шопказакидальниці” настрої та відверта недооцінка суперника. З ключових гравців в розташуванні команди не було Романа Гошовського та Руслана Кузя (племінник кращого бомбардира “Нафтовика” в другій лізі Андрія Кузя). На ділі ж вияснилось, що долиняни фізично в другому таймі підсіли. Вперше на поле вийшов Микола Копистянський, який до речі, в минулому сезоні захищав кольори тужилівців.

Перший тайм пройшов за рівної гри, з невеликою перевагою долинян. Найреальніший момент відзначитись був в нашої команди, після удару когось з “нафтовиків” мяч потрапив в штангу. Нажаль, другий тайм склався для нашої команди менш вдало. Індивідуальні помилки в захисті та невпевнена гра молодого воротаря призвели до такого невтішного рахунку. Гол престижу забив Олександр Рошко, після вдалого проходу по правому фланзі та вивіреної передачі на 11-метрову позначку Олега Шатковського.

Залишити відгук