“Нафтовик” – “Прикарпаття”(Івано-Франківськ) 0:2 (0:1)

50 глядачів, 3 березня 16:00, стадіон “Колос”, с. Угорники.
“Нафтовик”: Димид, Мацевич, Гошовський, Громоляк, Сайчишин Ігор, Кузьо, Довганич, Петрушка (Гутник 55), Яворський, Рінило (Рошко 66), Сайчишин Руслан.
“Прикарпаття”: Локатир (Макогон 46), Бабюк, Соколенко, Борик (Страховський 46), Семчій, Коцабюк, Стоцький, Іванишин, Чернишов, Микуляк, Щеглюк.
Попередження: Громоляк 37 – Стоцький 10, Щеглюк 39.

Голи: Микуляк 28 (пен) 0:1, Страховський 68 0:2.

Вчора відбувся останній матч Кубку Підгір’я для “Нафтовика”, який з турнірної точки зору нічого не вирішував. Нагадаю гра мала відбутись 28 лютого в Івано-Франківську, потім матч перенесли на 3 березня в Старий Лисець. І коли автобус з “Нафтовиком” по приїзді в Івано-Франківськ, вирушив в сторону Старого Лисця, футбольні чиновники зателефонували і повідомили, що гра відбудеться в Угорниках. По приїзді в Угорники, виявилось, що на 15:00, коли мав розпочатись матч “Нафтовик” – “Прикарпаття”, другий тайм дограватимуть “Чорногора” та “Тепловик”. В цьому другому таймі, який розпочався за рахунку 0:0, легко перемогли “тепловики” 4:0, хоча при рахунку 1:0 “Чорногора” не реалізувала пенальті.

Поле в Угорниках, було зовсім очищене від снігу, хоча сам стадіон нагадував колгоспне пасовиського. На полі без снігу, гравці обидвох команд грали вперше.

Щодо “Нафтовика”, то долиняни на цей матч вийшли близьким до оптамального складом. З потенційної основи не було тільки Копистянського та Стефанишина. Микола Копистянський так не зіграв на Кубку жодного матчу, ветеран та потенційний лідер команди просто вирішив поберегти здоров’я. “Прикарпаття” ж в цьому матчі не дорахувалась кількох гравців основи, які виступали на турнірів ПФЛ в Києві. Хоча і без них склад “Прикарпаття” був дуже сильний. В основі вийшли двоє долинян: воротар – Локатир та нападник – Щеглюк.

Матч розпочався з активного пресингу “нафтовиків”, що стало певною несподіванкою для “Прикарпаття”. Можливо цьому посприяло гра долинян в три нападники. Якби там не було, а в перші 20-25 хвилин першолігове “Прикарпаття” не створило біля воріт “Нафтовика” бодай одного небезпечного моменту. Хоча в “Нафтовика” в атаці також нічого путнього не виходило. От така собі рівна гра в середині поля без моментів. Так тривало поки “Нафтовик” не пропустив в свої ворота перший м’яч. Рахунок в матчі з пенальті відкрив Микуляк, який розвів Димида та “смугастого” по різних кутах воріт. Хоча сам факт призначення пенальті був сумнівним, тим більше, що в тому моменті захисник міг легко вибити м’яч в аут, але замешкався, втратив м’яч.. і заактивно пресингував, 0:1. Нажаль після пропущеного гола наша команда знітилась і могла пропустити ще в кількох моментах… рятував Димид, або футбулістам “Прикарпаття” не вистачало влучності.

Після розмови в роздягальні просто неба, “Нафтовик” заграв значно активніше, команда розкрилась. Як наслідок, моментів біля наших воріт стало виникати достатньо, з яких “Прикарпаття” реалізувало тільки один. Після прострілу з правого флангу, на 68 хвилині, відзначився Страховський, 0:2. В “Нафтовика”, в свою чергу, також було кілька моментів. Так ще при рахунку 0:1, вихід сам на сам з воротарем не використав Рінило, який в команді має псевдо “Пуканич”. Сумнівне положення поза грою зафіксували в Гутника, який вже забивав в порожні ворота. Двічі своєю гарматною пушкою з штравних пробивав Ігор Сайчишин. Найголовніше, що в грі “Нафтовика”, на відміну від інших матчів, була гра в пас, а не “бий-біжи”…

Повертаючись до складу команди скажу, що найголовніша проблема “Нафтовика” – це відсутність повноцінного дублера у нашого воротаря Святослава Димида. Скоріше за все Святослава заберуть в “Прикарпаття” другим воротарем. Приємно звичайно, що два воротарі в головній команді області з Долини, але у нас нема кому стояти на область. Принаймні на сьогодні питання стоїть саме так – Димид в “Прикарпатті”.