“Нафтовик” завершив передсезонну підготовку

05/04/2018

Розділ(и) Новини,

Відгуків немає

“Нафтовик” завершив передсезонну підготовку

У середу 4 квітня команда провела заключне тренування передсезонного підготовчого етапу, в якому прийняли участь 18 футболістів. А вже у вівторок 10 квітня “Нафтовик” в рамках 15 туру Чемпіонату області прийматиме на своєму полі івано-франківський “Тепловик – ДЮСШ №3”.

Заявка команди на весняно-літню частину сезону включає 20 гравців:
Воротарі: Гала Микола, Димид Святослав
Захисники: Громоляк Назар, Пастух Іван, Радульський Володимир, Бабінчук Михайло, Вецко Сергій, Лесів Василь
Півзахисники: Басараб Михайло, Цвеюк Петро, Соловйов Олег, Шатковський Олег, Павелчак Роман, Гутник Богдан, Сокирко Віталій, Жмуркевич Андрій
Нападники: Дяків Роман, Халацький Сергій, Лаврінок Василь, Білогубка Юрій

Щодо заявки, слід сказати, що в міжсезоння вдалось повністю зберегти склад, який успішно виступав у осінній частині сезону 2017\18. У другому колі Валентин Москвін знову може розраховувати на півзахисника Олега Соловйова, який долучився до підготовки наприкінці міжсезоння.
Завдання перед командою не змінилися – здобувати максимальний результат у кожному матчі та боротися за найвищі позиції в Чемпіонаті та перемогу в Кубку області. Для цього на сьогодні створені всі необхідні передумови. Настрій у всіх гравців бойовий. За плечима хороший багаж передсезонної підготовки. І вже найближчого вівторка команда будь що прагнутиме з перемоги розпочати шлях у вирішальній частині сезону 2017\18.

В. Смолій

Залишити відгук