СДЮШОР “Прикарпаття” – “Нафтовик” 2:3 (2:0)

СДЮШОР “Прикарпаття” – “Нафтовик” – 2:3

22 березня, ст. с. Вістова, сильний вітер, +2, 100 глядачів.

Вилучення: Дамаскін Петро 88 (СДЮШОР). Не реалізоване пенальті – Гошовський 42 (Нафтовик).

Голи: Доляк 7, Мула 14 – Громоляк 70, Кузьо 73, Шатковський 86

Після неприємної поразки від ФК “Тужилів”, атмосфера в команді була пригніченою. До того ж, це був п’ятий матч, за час підготовки до чемпіонату області, в якому команда не змогла здобути жодної перемоги. Не зважаючи на те, що через ряд причин, команда знову недорахувалась кількох провідних виконавців, іншого завдання ніж перемога – перед “Нафтовиком” не стояло.

Але вже на початку матчу, досить несподівано, юнакам з школи “Прикарпаття” вдалося забити два м’ячі. В обидвох голох дуже погано зіграв наш молодий воротар. Такий початок матчу змусив “нафтовиків” йти вперед всіма силами. Не зважаючи на той факт, що в першому таймі долиняни атакували проти сильного вітру, їм вдалось створити цілий ряд сприятливих моментів… виходи віч на віч, два в одного, кілька моментів після стандартів та з гри – нажаль, скоротити рахунок не вдавалось. Не змігли забити навіть після пенальті на 42 хвилині першого тайму, удар Романа Гошовського в лівий кут парирував воротар.

В перерві матчу, в клубному автобусі – який використовувався як роздягальня, багаторічний тренер “Нафтовика” Степан Штень сказав майже дослівно: “Якщо ми не заб’ємо цій команді чотири голи, то нам нема що робити в першості області”.

В другому таймі, та ще й за вітром, “Нафтовик” понісся забивати. не в останню чергу й тому, що в ворота став досвідчений Олег Дутчак. Взагалі, за весь другий тайм СДЮШОР лічені рази перейшла на чужу половину поля. А моментів в долинян вистачило б не на один матч, але “не йшло”. І коли вже здавалося, що цей нефарт так і переслідуватиме команду до фінального свистка, “нафтовики” забили. Гол видався дуже шикарним, Роман Гошовський з Андрієм Громоляком 5-6 передачами в один дотик обіграли всю середню лінію франківчан, а на завершення Андрій з 22-ох метрів сильним ударом в нижній лівий кут скорочує рахунок в грі. Другий м’яч забив Руслан Кузьо, поціливши у дальню дев’ятку, після прострілу з правого флангу. переможний гол на рахунку Олега Шатковського.