ЗВЕРНЕННЯ вболівальників футбольного клубу “Нафтовик”

Голові Долинської районної ради

п. Луцькому В. І.

Голові Долинської міської ради

п. Гаразду В.С.

Президенту ФК «Нафтовик» (Долина)

п. Штеню С. Й.


Редакціям часописів «Свіча» та «Добра справа»

 

ЗВЕРНЕННЯ

вболівальників футбольного клубу “Нафтовик” (Долина)
до керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, засобів масової інформації, керівників різних підприємств, установ та організацій Долинщини  щодо збереження «Нафтовика»

 

Звертаються до вас вболівальники долинського футболу. Долинський «Нафтовик» – це команда, яка за свою 59-літню історію зробила вагомий вклад в історію футболу на Прикарпатті. Наша команда 9 разів ставала чемпіоном Івано-Франківщини, 5 разів здобувала Кубок Івано-Франківщини, 11 сезонів команда виступала у другій лізі України (1997/98 — 2007/08) де провела 330 матчів. З 2009-го року «Нафтовик» виступає в чемпіонаті області. Через низький бюджет команда не показувала високих результатів і з року в рік займала місце посередині та внизу турнірної таблиці. В сезоні 2013-го року левова частка фінансування «Нафтовика» надходила з районного бюджету. Але навіть це мізерні кошти ( 130 тис. грн. на сезон) були виплачені тільки частково.

На сьогоднішній день ситуація навколо команди критична, бажаючих  допомогти  – немає. В бюджеті району, який готувала Долинська РДА, та який був прийнятий Долинською районною радою, на футбол не передбачено жодної копійки. Невже напередодні ювілейної дати – 60-річчя створення «Нафтовика» ми втратимо улюблену команду?

Ми розуміємо, що в цей складний, післяреволюційний час, в умовах військової агресії Росії, в районному бюджеті буде складно знайти кошти на утримання команди. Проте, хочемо звернути вашу увагу на те, що наші сусідні містечка та селища: Болехів, Перегінськ, Брошнів зуміли зберегти свої команди. Чому ми, долиняни, маємо бути гіршими?

У Долині практично немає чим зайняти молодь, тому влада би мала бути лише зацікавлена в тому, щоб якось підтримати спортивне життя міста та району.

 

Просимо:

          09 квітня 2014 року о 11:00 організувати зустріч керівництва Долинського району та міста Долини з уболівальниками та гравцями «Нафтовика» із запрошенням керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців;

 

          з можливих засновників та спонсорів створити ініціативну групу  по збереженню команди та не допустити знищення ФК «Нафтовик».

Вболівальники «Нафтовика»

Залишити відгук