“Нафтовик” – “Бескид” (Надвірна) 1:0 (0:0)

Гол: Дяків (90 хв.)
В першому таймі гості грали краще і мали три чудові моменти для того щоб відкрити рахунок в матчі. Долиняни перехопили ініціативу тільки наприкінці першого тайму та створили кілька напів-моментів.
Все змінилось в другому таймі. “Нафтовик” став грати першим номером, особливо нашій команді вдавалися атаки по правому краю де добре відіграв матч Віталій Сокирко. А ось на 64-й хвилині пройшла чудова атака лівим флангом, Роман Дяків ввійшов в карний майданчик, де як на ровері обїхав двох захисників гостей та поклав на газон воротаря та був ним збитий. 100% пенальті. На жаль, одинадцятиметровий удар Сергій Халацький пробив невдало. Невдача не підкосила команду, “Нафтовик” продовжував атакувати і в ендшпілі гри таки домігся свого. Михайло Бабінчук вдало підключився до атакувальних дій по правому фланзі, зробив простріл в воротарський майданчик де найшвидшим виявився Роман Дяків, 1:0.