“Нафтовик” – “Вихор” (Ямниця) 3:1 (2:0)

Нарешті “Нафтовик” відкриває лік своїм перемогам в новому чемпіонаті. Але головне навіть не сам факт перемоги, а якісна атакувальна гра продемонстрована командою. Такий футбол подобається вболівальникам!
Одна з перших атак в матчі завершилася результативно. На 3-й хвилині Назар Качак був найспритніший на добиванні після штрафного, 1:0. Ведучи в рахунку долиняни продовжували атакувати і в середині першого тайму Іван Паньків рахунок подвоїв, 2:0.
В середині другого тайму гості активізувались і зуміли сквитати один гол, 2:1. Але хиткий рахунок протримався не довго. За кілька хвилин Назар Качак оформив дубль і встановив остаточний рахунок в матчі, 3:1.
Завдяки перемозі “Нафтовик” піднявся на 11-ту сходинку в таблиці. В наступному турі ми зіграємо на виїзді в Брошневі.